Szanowni właściciele salonów optycznych – mamy dla Was wyjątkową propozycję!

Biorąc udział w naszym Programie Ambasadorskim, macie szansę na zaproszenie do swojego salonu znanego Artura Żmijewskiego! Czy jest lepszy sposób na wzmocnienie wizerunku swojego salonu w regionie? Uważamy, że nie!

Oto kilka kluczowych informacji na temat Programu:

  • Czas trwania: akcja trwa od 1 września 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
  • Cel: Chcemy promować najlepsze salony optyczne poprzez prezentację Artura Żmijewskiego w nich.

Jak wziąć udział? To proste:

Twój salon musi osiągnąć miesięczny obrót netto produktów American Lens wynoszący minimum 20.000 zł netto (po wszystkich rabatach).

Przygotujcie atrakcyjną witrynę z wizerunkiem Artura Żmijewskiego oraz umieśćcie materiały promocyjne dotyczące Ambasadora szkieł progresywnych American Lens w widocznym miejscu w salonie i na mediach społecznościowych.

Każdego miesiąca wybierzemy salon z najwyższym obrotem, który spełnia powyższe warunki, a jego właściciel otrzyma niesamowitą nagrodę: wizytę Artura Żmijewskiego w salonie na 2 godziny! Jeśli wyniki będą zbliżone, kluczową rolę będzie odgrywała jakość i widoczność waszych działań promocyjnych z punktu 4.2.

Pamiętajcie! Nagrodę można zdobyć tylko raz w trakcie trwania Programu.

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Pokażcie, że wasz salon optyczny jest najlepszy w regionie i cieszcie się popularnością dzięki wizycie Artura Żmijewskiego.

Poniżej zamieszczamy pełny regulamin akcji oraz klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.

Regulamin

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Do zobaczenia!