Z dumą przedstawiamy jako pierwsi w Polsce szkła do okularów BioLINE – soczewki okularowe wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego. W American Lens Poland z zaangażowaniem dbamy o przyszłość naszej Planety, dlatego z ogromną radością ogłaszamy, że od lutego 2024 r. wybrane BioSALONY OPTYCZNE w Polsce oferują to innowacyjne rozwiązanie dla NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW OKULARÓW W KAŻDYM WIEKU!

 BioLINE to nie tylko produkt – to styl życia i odpowiedź na zupełnie nowe oczekiwania klientów w salonach optycznych na świecie🌍 Każdy nowoczesny salon optyczny w Polsce teraz ma możliwość przyłączyć się do ekologicznych rozwiązań i wspólnie z nami zadbać o środowisko naturalne, niezbędne do życia dla kolejnych pokoleń! 

🌱 Co sprawia, że szkła okularowe BioLINE są takie wyjątkowe?

  • 90% Biomasy: soczewki są produkowane z materiałów pochodzenia naturalnego i roślinnego;
  • Redukcja Śladu Węglowego: badania LCA potwierdzają, że produkcja BioLINE zmniejsza emisję gazów cieplarnianych o 14%, zużycie wody o 25% i energii o 35%.
  • Jakość i Wytrzymałość: szkła BioLINE spełniają wszystkie wymogi i mają takie same parametry, jak tradycyjne szkła okularowe.

 📜 Nagrody i Wyróżnienia dla BioOPTYKÓW w Polsce:

  • Optycy oferujący szkła okularowe BioLINE są nagradzani Międzynarodowym Certyfikatem BioOPTYKA.
  • Są również specjalnie promowani na pierwszym na rynku BioLOKALIZATORZE ekologicznych salonów optycznych w Polsce.

 Stawiamy na zrównoważony rozwój i zachęcamy do wyboru produktów, które są przyjazne dla naszej Planety. Wybierając szkła okularowe BioLINE, nie tylko inwestujesz w swoje zdrowie, ale jednocześnie dokładasz cegiełkę do ochrony Matki Ziemi.

 Zapraszamy po więcej eko wiadomości na naszą stronę www.americanlens.pl. Dziękujemy, że razem z nami budujesz lepszą przyszłość dla nas wszystkich i naszej Planety. 🌱💚

 To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.