Soczewki okularowe dla graczy - Blue Hawk

Emocjonująca gra może wciągać na wiele długich godzin, ale skupienie związane z pokonywaniem nowych etapów gry i doskonaleniem umiejętności czasami kończy się łzawieniem, szczypaniem i zaczerwienieniem oczu. Specjalne okulary do grania na komputerze pozwalają uniknąć tych problemów i dalej cieszyć się zabawą.

Okulary do grania na komputerze

Każdy gamer wie, że wygrana wymaga poświęceń i przede wszystkim czasu. Nowe, coraz to bardziej realistyczne produkcje deweloperów gier komputerowych są tak wciągające, że aż trudno się od nich oderwać. Po kilku godzinach przy komputerze oprócz zaliczonego poziomu „otrzymujemy” również uczucie zmęczenia, nie tylko dłoni czy kręgosłupa, ale też oczu. Im więcej czasu spędzamy z grą, tym bardziej odczuwalne są te symptomy i tym bardziej warto zaopatrzyć się w okulary do grania na komputerze. Takie okulary do esportu i gier zostały zaprojektowane specjalnie po to, by niwelować skutki długotrwałego oddziaływania na wzrok światła niebieskiego i promieniowania UV. Okulary dla gamerów marki American Lens to innowacyjne rozwiązanie pozwalające uniknąć negatywnych skutków wielogodzinnego przebywania przed gamingowym monitorem. Co prawda producenci komputerów przykładają coraz większą wagę do stopnia oddziaływania swoich urządzeń na użytkowników, ale nadal im nowocześniejszy jest monitor, tym bardziej może być szkodliwy. Monitory są obecnie podświetlane diodami LED, a te co prawda cechują się wyjątkową żywotnością i energooszczędnością, ale emitują dużo niebieskiego światła.

Okulary gamingowe dla wymagających

Dynamiczna zmiana klatek, ogrom szczegółów i jaskrawe kolory nie służą naszym oczom, a niestety ekspozycji na takie elementy nie da się uniknąć podczas gry. Samo ograniczanie czasu spędzonego przy monitorze może nie wystarczyć – tak samo, jak stosowanie okularów z antyrefleksem. Specjalnie dla graczy stworzyliśmy więc okulary gamingowe. Nowoczesne okulary do gamingu nie tylko chronią oczy, ale też poprawiają jakość widzenia i pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się emocjonującymi rozgrywkami.

Pierwsza na świecie soczewka okularowa dedykowana graczom komputerowym oraz profesjonalnym zawodnikom E-sportu.  Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii B420 oraz ultra precyzyjnej cyfrowej obróbce wewnętrznej Digi, nie tylko chroni wzrok użytkownika przed światłem niebieskim, lecz również zwiększa dynamikę i jakość widzenia.

Blue Hawk to gama soczewek stworzona z myślą o koncepcji człowieka 2.0. Jej zdaniem jest stać się integralną częścią twojego widzenia podczas zaciętych rozgrywek, niwelując wszystkie dotychczasowe bariery stawiane przez standardowe okulary

BLUE HAWK zatrzymuje 99% spektrum niebezpiecznego światła niebieskiego (HEV – promieniowania wysokoenergetycznego) do 415 nm oraz blokuje 100% promieniowania UV (do 400 nm). Jest to inteligentna soczewka, której przepuszczalność korzystnego światła niebieskiego turkusowego sięga nawet 85%, dlatego po zakończeniu dłuższych sesji gamingowych nie będziesz miał problemu z zaśnięciem

Uwaga:

Wysokoenergetyczne światło widzialne (HEV) lub światło niebieskie może przeniknąć w głąb oka i doprowadzić do naruszeń w siatkówce. Promieniowanie HEV wpływa na zwyrodnienie plamki żółtej oka. W okularach z soczewkami BLUE HAWK jesteś bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu!