Soczewki fotochromowe

Soczewki Transitions – nowoczesne rozwiązanie

 

Potrzebujesz dwóch par okularów korekcyjnych – standardowych i przeciwsłonecznych? Latem nosisz przy sobie dwie wersje etui i zmieniasz okulary w zależności od natężenia światła? Wypróbuj inteligentne szkła Transitions i ciesz się komfortem dobrego wiedzenia wyłącznie w jednej parze okularów.

Inteligentne szkła Transitions

Soczewki okularowe Transitions to prawdziwa rewolucja w świecie optyki. Nowoczesne inteligentne szkła Transitions dopasowują swoją barwę do natężenia światła słonecznego. W słabszych warunkach oświetleniowych te soczewki są całkowicie przejrzyste, natomiast wraz ze wzrostem intensywności światła, ciemnieją. W umiarkowanie słoneczny dzień obserwujemy wyłącznie delikatne przyciemnienie szkieł, natomiast w bardzo słoneczny dzień soczewki są prawie całkowicie czarne. Ta innowacja w budowie i działaniu soczewek okularowych sprawia, że w końcu możesz pożegnać problem noszenia ze sobą dwóch różnych par okularów.

Doskonale wiesz, jak trudny jest wybór między ochroną przeciwsłoneczną gwarantowaną przez okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV a poprawą widzenia zapewnioną dzięki zastosowaniu okularów korekcyjnych. Część osób z wadami wzroku nosi okulary korekcyjne przez większość czasu, ale wiosną, latem i wczesną jesienią nawet kilka razy dziennie zmienia je na okulary przeciwsłoneczne. Takie zmiany są nie tylko męczące, ale też kosztowne, bo przecież wymagają zaopatrzenia się w dwie pary okularów i podwójnego wydatku. Wybierając szkła Transitions, ten problem zostaje raz na zawsze rozwiązany.

Soczewki progresywne Transitions

Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć soczewki okularowe łączące w sobie nie tylko zdolność dopasowania do aktualnych warunków oświetleniowych, ale też możliwość poprawy wzroku nawet w przypadku bardzo złożonych wad. Takim innowacyjnym działaniem cechują się soczewki progresywne Transitions. Te szkła są przeznaczone do codziennego użytku i możesz je stosować dosłownie w każdej sytuacji – zarówno w pracy, jak i podczas spaceru, czytania czy wyjazdu za miasto.

Soczewki Transitions zostały zaprojektowane tak, aby szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do pełnego zabarwienia w jasnym świetle słonecznym. Zapewniają wyraźną przewagę nad soczewkami przejrzystymi w codziennym stosowaniu. Soczewki Transitions Signature VII dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, przez co mają taki stopień zabarwienia, jakiego aktualnie potrzebujesz.

Ten nowoczesny produkt jest innowacją w świecie optyki.

 

Wielobarwne szkła Transitions 

 

Soczewka Transitions zapewnia więc komfort i wygodę swoim użytkownikom. Wielobarwność jest dużym udogodnieniem dla osób, które noszą okulary z różnych powodów. Dzięki tego typu soczewce każdy może dowolnie zmieniać otoczenie w ciągu dnia bez obaw na stan okularów. Mając okulary z takimi szkłami, nie trzeba zmieniać ich na przeciwsłoneczne, wychodząc na zewnątrz. Soczewka Transitions jest rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, których wada wzroku może być dość nietypowa.

Szkła Transitions to cała rodzina soczewek fotochromowych charakteryzujących się wyjątkowo szybkim czasem reakcji na światło w porównaniu z konkurencyjnymi soczewkami fotochromowymi.

Firma American Lens jako jedna z pierwszych na świecie oferuje soczewki produkowane w technologii Transitions 8 Gen.

Inteligentne szkła Transitions 8 Gen. gwarantują doskonałe, wyraźne widzenie zarówno w warunkach intensywnego światła słonecznego, jak również prawie doskonałą przeźroczystość w pomieszczeniach. Ponadto ultrakrótki czas rozjaśniania sprawia, że będziesz widział komfortowo i wyraźnie wkrótce po wejściu do pomieszczenia.

American Lens ma w swojej ofercie także soczewki progresywne Transitions, które zapewnią komfortowe widzenie nie tylko w różnym nasłonecznieniu, ale również w różnych odległościach.

Transitions Signature GEN 8

Nasze najszybsze soczewki Transitions zapewniają korzyści, których oczekują pacjenci: ochronę wzroku, mocne zabarwienie na zewnątrz, pełną przejrzystość w pomieszczeniach, szybkość reakcji i długotrwałą wydajność na przestrzeni czasu. Korzystając z wielowymiarowego podejścia, soczewki Transitions Signature GEN 8 wyznaczają nowe horyzonty dla soczewek okularowych.

Korzyści dla użytkownika:
• Aktywna szybkość – zabarwianie szybsze o 30%
• Odbarwianie – 3 minuty szybsze (porównując do Transitions Signature VII)
• Zabarwienie – mocniejsze zaciemnienie (porównując do Transitions Signature VII)
• Przeźroczystość – całkowicie przeźroczyste w pomieszczeniu
• Niezawodność ochrony – blokowanie w 100% promieniowania UVA, UVB
• Długotrwała wydajność – utrzymują swoją wydajność dłużej (porównując do Transitions Signature VII)

Transitions XTRActive

„Transitions XTRActive” to linia soczewek fotochromowych wykonanych za pomocą
najnowocześniejszej technologii, które są wytwarzane przy użyciu specjalnej
formuły barwników, pozwalającej soczewkom na zmianę stopnia zabarwienia
bez bezpośredniego kontaktu z promieniowaniem UV. Okulary z soczewkami
„Transitions XTRActive” aktywują swoje zabarwienie, nawet gdy przebywasz
w samochodzie!

Kluczowe cechy Transition XTRActive:
• Doskonały wybór dla kierowców.
• Intensywność kolorów soczewek Transitions XTRActive zależy od wielu czynników zewnętrznych,
takich jak: temperatura powietrza, skład przedniej szyby i pozycja za kierownicą.
• W samochodzie soczewki przyciemniają się nawet do 53%, lecz średnia wartość zaciemnienia
w aucie to 36%.
• Proces ściemniania trwa około 30 sekund.
• Wstępne zaciemnienie wynosi około 8% i w dużym stopniu zapobiega zmęczeniu oczu
spowodowanemu sztucznym światłem.
• Na zewnątrz soczewki przyciemniają się nawet do 90%, eliminując potrzebę stosowania okularów
przeciwsłonecznych.
• Proces rozjaśniania trwa do kilku minut.
• 100% ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
• Soczewki w wersji XTRActive są o 17% ciemniejsze niż soczewki Transitions Signature VII (w temperaturze 90° F / 32° C).

iSUN

Soczewka fotochromowa dla każdego. Aby sprostać oczekiwaniom klientów Isun jest dostępny w dwóch kolorach. Zaletą tej soczewki fotochromowej jest krótki czas ściemniania oraz szybki proces rozjaśniania. Soczewka iSUN szybko reaguje na zmianę światła, maksymalizuje komfort widzenia oraz minimalizuje zmęczenie oczu.

Korzyści dla użytkownika:
• Jasne wewnątrz
• Jednorodność koloru
• Szybka aktywacja
• Szybki proces rozjaśniania
• Minimalizuje zmęczenie oczu

Zapraszamy do kontaktu!