Soczewki relaksacyjne - R+

Wielogodzinna praca z komputerem nie służy oczom. Zaczerwienienie, pieczenie, uczucie suchości i zmęczenie oczu to największe bolączki osób pracujących przy komputerze i korzystających często z urządzeń mobilnych. W przypadku takich dolegliwości ukojenie mogą przynieść okulary ochronne do komputera wykonane w technologii asferycznej.

Okulary ochronne do komputera

Każda kolejna godzina spędzona za biurkiem i w małej odległości ekranu komputera może obciążać wzrok. Początkowo nie odczuwamy żadnych negatywnych objawów, ale z biegiem czasu powrót z pracy staje się coraz trudniejszy, a przecieranie oczu, ich łzawienie czy szczypanie stają się naszą codziennością. Winny temu jest wpływ promieniowania wydzielanego przez nieustannie migający monitor, a brak odpowiedniego zabezpieczania wzroku może się przyczynić do pogorszenia widzenia. W celu zminimalizowania wpływu promieniowania rentgenowskiego, podczerwonego, ultrafioletowego i niskoczęstotliwościowego stosuje się okulary ochronne do komputera. Specjalne okulary do pracy z komputerem mają za zadanie zablokować dostęp szkodliwego promieniowania do oczu, a dodatkowo rozluźnić zmęczony nieustanną akomodacją wzrok.

Szkła ochronne do komputera

Okulary do czytania i komputera sprawiają, że akomodacja oka na bliską odległość zostaje odciążona, co przeciwdziała wiotczeniu mięśni gałki ocznej i chroni przed pogorszeniem się wzroku. Szkła ochronne do komputera chronią oczy, stanowiąc mechaniczną zaporę, a tym samym przeciwdziałają nadmiernemu wysuszaniu się gałek ocznych. Dobrze dobrane soczewki ochronne do komputera są nie tylko wysoce skuteczne, ale też wyjątkowo trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Tego typu soczewki do komputera mogą być tzw. zerówkami lub wykazywać działanie korekcyjne – zwiększające zdolność widzenia.

Okulary korekcyjne do komputera

Odpowiednio dobrane okulary korekcyjne do komputera są okularami 2 w 1 – poprawiają wzrok poprzez korekcję biegu promieni słonecznych docierających do oczu, ale też chronią nasze oczy przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Okulary do komputera z wadą wzroku są przeznaczone dla osób, które na co dzień noszą okulary korekcyjne i pracują przy komputerze. Stosując specjalne soczewki do pracy z komputerem, można się ustrzec pogłębiania wady wzroku.

Soczewki relaksacyjne są to szkła skonstruowane na potrzeby dzisiejszego świata, w którym styl naszego życia uległ diametralnym zmianom, gdzie urządzenia mobilne towarzyszą nam w naszej codzienności, a czas spędzony pracując wzrokowo w bliskich odległościach, znacznie się wydłużył. Wielu z nas boryka się na co dzień z dolegliwościami takimi jak ból głowy, zaczerwienione oczy, brak ostrego widzenia w dalekich odległościach, czy ogólne zmęczenie spowodowane nadmiernym wysiłkiem akomodacyjnym.

R+ to soczewka wykonana w technologii asferycznej posiadająca wsparcie w postaci dodatku do czytania w dolnej części soczewki, jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób w przedziale wiekowym 14-40 lat. Daje nam ona precyzyjne widzenie oraz szerokie pole widzenia w dalekich odległościach, a także bardzo dobrą jakość drobnych szczegółów z bliska.

Zadaniem soczewki jest odciążyć akomodację w pracach w niewielkiej odległości wzrokowej zarówno u młodych uczących się ludzi jak i u osób spędzających 8-10 godzin przed urządzeniami mobilnymi czy dokumentami. Soczewka R+ nie tylko ma zrelaksować nasz wzrok, ale również pomóc w niektórych stanach zaburzeń akomodacji.

Soczewka występuje w czterech możliwościach wsparcia od +0,25 do +1,00 D. W zależności od wieku oraz występującego zaburzenia możemy wybrać jedną z opcji.

Dostępna jest we wszystkich uszlachetnieniach występujących w naszym portfolio.

Najwyższej klasy okulary do komputera

Nazwane jednoogniskowymi soczewkami przyszłości R+ zostały stworzone, aby wprowadzić Twój wzrok w cyfrową erę. Zastosowanie technologii nowoczesnych pomaga znaleźć trochę ukojenia dla zmęczonych oczu podczas korzystania z urządzeń elektronicznych. Okulary do komputera R+ cechują się najwyższą jakością. Wyprodukowano je tak, by w pełni odpowiadały potrzebom ich użytkowników.

Okulary ochronne do komputera

Dzięki specjalnej konstrukcji i indywidualnie dopasowanym dodatkom, okulary do komputera idealnie nadają się dla osób w przedziale wiekowym 20-40, a szeroka możliwość personalizacji grubości oraz uszlachetnień spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Odpowiednio dopasowane okulary do komputera usprawnią wykonywaną pracę oraz wydajność.

  • Lepsza ostrość w odległościach bliży
  • Wyjątkowy komfort oraz dynamika widzenia
  • Bezkompromisowa jakość widzenia na każdą odległość
  • Stworzone specjalnie dla młodego pokolenia często używającego urządzeń cyfrowych
  • Dostępne w wersji z parametrami indywidualnymi użytkownika
  • Wykonane w technologii Free Form

Zapraszamy do kontaktu!